Na jakie zabiegi można liczyć w ręcznej automyjni?

Myjnia ręczna ecomyjnia.olsztyn.pl/ zapewnia nam szereg zabiegów myjących i czyszczących oraz pielęgnujących nasz samochód. Podstawowym zabiegiem, jaki oferuje myjnia samochodowa jest mycie nadwozia. Odbywa się w oparciu o użyciem specjalnych myjek samochodowych pod ciśnieniem. Podstawą jest płukanie samochodu czystą bieżąca wodą. Można się do niego ograniczyć, gdy samochód jest tylko lekko zakurzony.

Przy grubszym zabrudzeniu potrzeba wraz z wodą użyć detergentu, który zmyje bród. Po umyciu i dokładnym spłukaniu można skorzystać z kolejnej oferty, jaka jest woskowanie. Automyjnia nakłada na lakier cienką warstwę wosku, po czym poleruje powierzchnię. Wosk daje dobrą barierę przed osiadaniem brudu, kurzu oraz drobnymi uszkodzeniami.

Oprócz zabiegów dla karoserii automyjnie poleca również zabiegi we wnętrzu auta, jakimi są czyszczenie kabiny oraz pranie tapicerki http://ecomyjnia.olsztyn.pl/pranie-tapicerki. Pranie obić nie jest obowiązkowe dla zapewnienia komfortu jazdy, ale co jakiś czas, gdy ulegnie ona zabrudzeniu warto ją odświeżyć, nie tylko ze względów higienicznych, ale również dla estetyki. Dobre automyjnie jak na przykład automyjnia Olsztyn polecają również swoim klientom zabieg, jakim jest ozonowanie http://ecomyjnia.olsztyn.pl/ozonowanie/.

Istnieje wiele sposobów, aby nasz samochód mógł lśnić czystością, najlepszym jednak zawsze jest bezdotykowe mycie w myjni ręcznej. Sami nie damy rady tak dokładnie wyczyścić swojego auta jak zrobią to profesjonaliści a korzystanie z automatycznych myjni to zabieg dość inwazyjny.

Related posts:

X

Pin It on Pinterest

X
Share This